سکوت نکنید: پنج راه مقابله با هوموفوبیا و ترنس‌فوبیا

سکوت نکنیدبه مناسبت روز جهانی حقوق بشر (۱۰ دسامبر) کمیسیون بین‌المللی حقوق بشر مردان و زنان همجنس‌گرا، برای مقابله با همجنس‌گراهراسی و تراجنسیتی‌هراسی نسخه انگلیسی ویدیوی سکوت نکنید را در این پیوند منتشر کرد. هم‌اکنون این ویدیو به زبان فارسی نیز تهیه و منتشر شده است. این ویدیو را در اینجا تماشا کنید و با دوستان و همه کسانی که می‌توانید به اشتراک بگذارید.

با هم می‌توانیم جهانی خالی از زورگویی، تبعیض و کشتار بسازیم. امروزه افراد زیادی به خاطر آنچه که هستند، آنچه که بیان می‌کنند و کسی که دوست دارند، مورد آزاد و اذیت قرار می‌گیرند. برای رهایی از این تعصبات نباید سکوت کنیم.

کمیسیون ایگل‌هرک، پیشتر نیز یک برگه اطلاع‌رسانی برای کارزار سکوت نکنید به زبان فارسی تهیه کرده است که می‌توانید آن را از اینجا مشاهده کنید.

دراین بخش شما می‌توانید مقالات، مصاحبه‌ها و یادداشت‌هایی را که توسط تیم ایگل‌هِرک به زبان فارسی تهیه و منتشر شده است مطالعه فرمایید.

در این بخش می‌توانید کتابچه‌هایی را بخوانید که ایگل‌هِرک برای آموزش و آگاهی‌رسانی در زمینه مسائل مرتبط به دگرباشان جنسی (اعم از زنان و مردان همجنس‌گرا، دوجنس‌گرا یا...

صحبت از زندگی همجنس‌گراها و اینکه آنها در زندگی‌شان چه می‌کنند یا چه باید بکنند تا زندگی بهتری داشته باشند، هم به جامعه کمک می‌کند که مردم خود را بهتر...